האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק

לעשות טוב לעובדים ולקהילה עם מתנות לראש השנה

חזרה

בראש השנה פותחים דף חדש ועוברים לפרק הבא בחיים. זוהי הזדמנות טובה להתחיל את השנה על הצד הטוב ביותר ולהפיח תקווה מרעננת ומעצימה בקרב העובדים. בדיוק באותה מידה, אם אפשר לשלב מתנות לראש השנה לעובדים ביחד עם תרומה לקהילה – זהו מצב מבורך. בעזרת המתנות המתוקות של "נשיקה ראשונה" תוכלו לעשות זאת בהצלחה.

 

צרכים מיוחדים

לכולנו יש צרכים. אין אדם שלא צריך לשמוע איזו מילה טובה מפעם לפעם, והדבר תקף עוד יותר לעובדים במקום העבודה. מתנות לחגים לעובדים יגידו גם עם מילים וגם בלי מילים את כל מה שהם צריכים ורוצים לשמוע – שמעריכים אותם ומוקירים את העמל שלהם. מעבר לכך, באוכלוסייה יש אנשים בעלי מוגבלויות ואתגרים, שלהם יש גם צרכים מיוחדים. המתנות שתרכשו דרכנו נארזו ונעטפו בידי אנשים עם צרכים שכאלו, דבר אשר מעניק להן רובד של משמעות וערך מוסף.

מכיוון שמדובר במתנה לראש השנה, שיוצרה באמצעות תרומה לקהילה – ניתן לציין זאת יחד עם קבלת המתנה.

 

אז רגע, מה בהיצע?

הקטלוג שלנו לראש השנה עשיר באפשרויות מתוקות וטעימות. כל מתנה תיארז באופן אלגנטי ונאה במיוחד, כך שהאריזה תהיה יפה בדיוק כמו התכולה שלה. בין האפשרויות השונות ניתן למצוא גם את המתנות הבאות:  

  • שנהיה לראש ולא לזנב – קופסא עם ידית המכילה קופסה קטנה יותר, אשר מכילה דגי זהב משוקולד איכותי.

  • מתוק בצנצנת – קופסא עם ידית המכילה צנצנת רבע ליטר של משהו מתוק במיוחד – סוכריות קרמל קקאו, מרמלדת דבש, נשיקות מרנג או דגי זהב משוקולד.
  • רימונים בדבש – קופסה מלבנית המכילה 4 צנצנות קטנטנות של דבש, טחינה וסילאן, סילאן וריבה. סילאן זה מצוין, אז שמנו 2 – אחת עם טחינה. בנוסף גם קופסה עם דגי זהב משוקולד ובקבוק ליקר רימונים מתקתק להוספה לשלל משקאות ומאכלים.

  • דברים גדולים השנה – חבק החובק חפיסה גדולה של שוקולד חלב ממש טוב, כי כולם אוהבים שוקולד.

  • שמחה ואושר – שקית נייר מקסימה המכילה יין אדום יבש מענבי קברנה או שיראז או לחילופין יין לבן מענבי אמרלד ריזלינג, ולא פחות חשוב - חפיסת שוקולד חלב גדולה.

  • בריאות בריאות – קופסה מלבנית המכילה חליטת תה או אופציה מתוקה אחרת, כמו למשל עוגיות ורודות, נוגט מצופה שוקולד מריר או שוקולד לבן עם שברי שקדים, צנצנת עם משהו מתוק לבחירה, קופסת גרנולה וצנצנת דבש פרחי בר.

 

בחירה שלכם

אם תבחרו לרכוש מאיתנו מתנות לראש השנה לעובדים, ואנחנו בהחלט ממליצים על כך, תוכלו להשפיע על התוצר הסופי, כך שבהחלט מדובר ברכישה מותאמת אישית אליכם. את המתנות השונות תוכלו למתג ולעצב לפי הצבעים והסמלים של העסק או החברה שלכם – או בכל אופן שבו תראו לנכון, וכמובן שתוכלו לרכוש אותן בכמויות הדרושות לכם ובהתאם לכמות העובדים. תוכלו בנוסף גם להוסיף מסרים מילוליים שיקנו נופך אישי במיוחד למתנה. אתם מוזמנים לפנות אלינו באופן טלפוני לצורך התאמה אישית של המתנות.

 

מסר אישי ומזוקק לעובדים

אנחנו בנשיקה ראשונה שואפים לתת מתנות שאומרות את כל מה שקשה או שלא מצליחים לפעמים להביע במילים. יתרה מכך, אנו רוצים להביא חוויה שונה לעובד, כך שירגיש טוב עם קבלת המתנה, ושידע בנוסף שנעשתה באמצעותה גם תרומה לקהילה. בשורה התחתונה, מדובר במתנות מתוקות גם ברגש - וגם בטעם. מוזמנים ליצור איתנו קשר לצורך רכישת מתנות לראש השנה מאנשים עם צרכים מיוחדים.

 

ברכישת המתנות שלנו הנכם שותפים להזדמנות תעסוקתית שווה! תודה! 

ניתן להתאים את המתנה ע"פ תקציב וכמות 

בנוסף, ניתן למתג את המתנות שלנו ע"פ דרישת הלקוח

להזמנות ופרטים נוספים: טל. 03-6546000

[email protected]