האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק
אשר\י את תנאי השימוש

נשיקה ראשונה

 

שלום לכולם!

 

קוראים לי גילת ואני הבעלים של נשיקה ראשונה. הרעיון שעומד מאחורי החנות, מתנות מעוצבות עם מסר אישי, החל ממחשבה ורצון שאנשים יוכלו לאכול מלים תרתי משמע. מלים, רגשות, מחשבות שאנשים מטמיעים לתוכם באמצעות המתוק ויוצרים את זה במציאות שלהם. חיבור ומשחק בין המתוק למחשבות והאמונות שלנו.

 

חזון של החנות : 

יצירתיות - מאחורי כל מתנה יש כינוס מוחות וחשיבה תוך שימת דגש רב על תשומת לב לצורך של מקבל המתנה, העיצוב שלה בנגיעה אישית וכמובן המסר הייחודי לה.

חדשנות - אנחנו כל הזמן מתחדשים במתנות ורעיונות חדשים בעקבות מענה קשוב מאוד לצרכי הלקוחות שלנו. הירשמו לניוזלטר שלנו כדי להישאר מעודכנים.

גמישות - לכל אחד יש צורך משלו ורגע שאותו הוא רוצה להעצים. ראיתם ממגוון המתנות שלנו ואתם רוצים להרכיב מתנה משלכם (אריזה, מסר, תכולה, סרט קשירה)? מעולה! צרו איתנו קשר ונרכיב לכם את מבוקשכם. אנחנו יוצרים מתנה לכל סיטואציה, רגע ואירוע.

השראה - אנחנו חיים מהשראה ונותנים השראה. בעשייה האישית שלנו. אנחנו אולי מוכרים מילים אבל אנחנו לא מדברים... אנחנו עושים. המסרים/ערכים שאנחנו מוכרים הם בשביל שאתם תקבלו את זריקת המוטיבציה שאתם צריכים כדי לעורר אתכם לדרך חדשה או סתם ליום של הרגשה שמחה ומילוי מצברים.

 

חשוב לנו שתדעו..

החיים הם אוסף של רגעים ונשיקה ראשונה באה להנציח רגעים אלה. לא משנה הזמן של הרגע, משנה החוויה שאתה עובר בו. ככה זה עם המתנות שלנו, לא משנה ממי תקבל אותן ומתי אבל אתה תזכה לתשומת לב, חיוך קל עד סיפוק רב והרגשה שמישהו חושב עליך באמת. הרגשת מלאות.
כל זאת ועוד מהסיבה שאנחנו מפיקים את המתנות שלנו מתוך עניין והתרגשות. מאחורי כל מתנה יש כינוס מוחות וחשיבה תוך שימת דגש רב על תשומת לב לצורך של מקבל המתנה, העיצוב שלה בנגיעה אישית וכמובן המסר הייחודי לה.
נשיקה ראשונה מעצבת מתנות עם מסר אישי לכל סיטואציה. יש את המתנות למצבים הסטנדרטיים של החיים: חגים, ימי הולדת, ליום הנישואין, לבר מצווה.. אבל מה עם הרגעים שלא כתובים בלוח השנה? אותם רגעים שנמצאים בין הכסאות, שמחפשים שמישהו ייתן להם את המקום הראוי להם במציאות האישית שלנו: רגעים של הצלחה, של התחלה חדשה, רגעים של אחרי משבר וכשלון, רגעים אמיתיים. בנוסף לזה שהמתנות שלנו מנציחות רגעים, הם גם מעצבות רגעים. לכל אחד מאיתנו יש את המשהו הזה שהוא צמא שיקרה, שהוא זקוק לדחיפה קלה, לניצוץ של השראה שיצית אותו כל פעם מחדש לקראת החלום הזה ופה אנחנו גם נכנסים לתמונה. מסרים מלאי חזון והשראה שנותנים לכל אחד זריקת אנדרנלין של נחישות, התמדה, יוזמה ושיפור בקבלת ההחלטות של החיים.

תרומה לקהילה:

ערך מוסף חברתי למתנות שלנו - נשיקה ראשונה עובדת בשת"פ עם עמותת גרינהנד שפועלת לשיקום תעסוקתי של פגועי נפש. 
המוצרים שלנו נארזים ע"י אנשים שמתמודדים עם אתגרים נפשיים.
ברכישת המוצרים שלנו אתם שותפים לקידום ויצירת הזדמנות תעסוקתית שווה. תודה!