האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק
אשר\י את תנאי השימוש

מתנות לקליטת ופרישת עובדים

משלב הקליטה ועד עזיבתו, אתם פוגשים את העובד באינספור נקודות זמן, אישיות, תעסוקתיות ועוד. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לקליטת העובד או לפרישתו. מתנות של אמירת תודה מהלב, העלאת מוטיבציה, הצבת מטרות, איחולי התחלות חדשות ומתוקות והצלחה לתחילת הדרך בתחום המקצועי.

מוצרי קידום מכירות / אירוע חברה / מתנות Giveaway 

*מינימום הזמנה 100 יחידות*

כנס חברה הוא אירוע אידיאלי לשווק את העסק שלך. זו הזדמנות מעולה לחדש או ליצור את הקשרים שלך עם חברות אחרות. מתנה בעלת ערך מוסף של תרומה לקהילה, עם מסר מתואם אישית, שאי אפשר לשכוח - יכולה לעודד את יצירת הקשרים בין החברות ולחזק את הרושם הטוב והמוניטין שלך. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאירועים מסוג זה, מתנות עם מסרים של התחלות חדשות ומתוקות, הצלחה לתחילת הדרך בתחום המקצועי, שיתוף פעולה פורה, מסרים חיוביים עם טעם טוב של התחלות "אופטימיות"/ "שפע" וכדומה. קראו עוד על מתנות לאירועים & Giveaway

גיבוש צוותי עבודה / שיווק פנימי / אירועי מיזנק תחילת וסוף שנה

*מינימום הזמנה 100 יחידות*

אירועי חברה פנימיים יכולים להוות הזדמנות מצויינת לגבש את צוות העובדים, להראות שהחברה בה הם מועסקים משקיעה משאבים בכדי לתת להם תחושה של שייכות ואווירה טובה. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאירועים מסוג זה. מתנות עבור עובדים עם מסרים שבונים תדמית חיובית של חברה בעיניי העובד ומעודדים מוטיבציה, תחושת מחוייבות, אווירה אופטימית ותחושה שהחברה מעריכה את עבודתם עם מסרים כמו "הזדמנות להגיד תודה" / "פשוט תודה" וכדומה.

אתם מוזמנים לאתגר אותנו!
טל. 03-6546000
 

 

וקצת על נשיקה ראשונה מזווית אחרת - לסרטון לחצו כאן