האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק

5 מתנות מוצלחות שכל עובד היה רוצה לקבל

חזרה

אחד מהחגים החשובים של השנה מתקרב, הלא הוא ראש השנה, וזה הזמן שלנו לתת מתנות לכל מיני אנשים שנמצאים בחיים שלנו וחשוב לנו להעביר להם מסר מלא השראה. אם אתם מנהלים עסק משלכם ויש לכם עובדים, חשוב מאוד לדאוג להוקיר להם תודה על העבודה שלהם בשנה החולפת. לתת מתנה לעובד זה לא רק עניין אנושי, אלא גם עניין אסטרטגי – עובד מרוצה, שמרגיש שמעריכים אותו ומכירים בחשיבות שלו הוא לבטח עובד טוב יותר. אז לחיי שנה של פיתוח עסקי, של להיות לראש ולא לזנב, הנה 5 דוגמאות למתנות מוצלחות לעובדים בחברה או בעסק.

1. ארץ זבת חלב ודבש ארץ ישראל התברכה בכל מיני דברים טובים שניתן להפיק מהאדמה שלה. חלק מהמתנות הטובות והסמליות ביותר שניתן להעניק לעובדים מתבססות על התוצרת הישראלית – שמן זית כתית מעולה ויין מובחר. לא קשה למצוא מארזים יוקרתיים ומעוצבים שכוללים מוצרים שכאלה ומוצרים שדומים להם. תוסיפו להם דבש המופק מפרח כלשהו ותקבלו מתנה נפלאה לראש השנה. אפשרויות נוספות שניתן לכלול במתנה כוללות קונפיטורות למיניהן ותבלינים תוצרת הארץ.

2. ערכת קפה ארץ ישראל התברכה גם בהרבה אנשים שאוהבים ללגום קפה מהביל בבוקר, ממש רגע לפני שהם יוצאים לעבודה, ואז עוד הרבה פעמים במהלך יום העבודה עצמו. ערכת קפה הכוללת למשל קופסא לקפה במילוי קפה או סוכריות קפה, קופסא לסוכר במילוי סוכר, מספר כוסות, בקבוק למים ופינג'אן תעזור לכמעט כל עובד בישראל להתרכז בעבודה שלו, אפילו אם הוא בדיוק סובל מחמרמורת או סתם ממחסור חמור בשעות שינה, אבל בכל זאת יש לו עבודה חשובה לבצע. אם זה לא בגדר פיתוח עסקי, אנחנו לא יודעים מה כן.

3. סט מוצרים לבית – ערכת מוצרים פרקטית לבית, בין אם מדובר בכלי רחצה, כלי בישול, מצעים או מפות עריכה לשולחן היא יעילה עבור כל אחד. אולי בדיוק תסגרו פינה לאחד העובדים שלכם שהייתה חסרה לו מחבת או שמיכה חדשה. מוצרים לבית תמיד יכולים להועיל וגם אם כבר ישנם מספיק כאלו, לא תזיק שתהיה עוד רזרבה. אנשים אוהבים מוצרים שימושיים ופרקטיים ומוצרים לבית הם בהחלט כאלה.

 

4. הרבה מתוק לא הרבה אנשים אומרים לא לסוכר ומוצריו. פנקו את העובדים שלכם במבחר שוקולדים מובחרים, פרלינים ומוצרים דומים, בין אם השוקולד מיוצר בבלגיה, בשוויץ, בישראל או בכל מקום אחר בשביל החלב. ידוע שהשוקולד עוזר לריכוז, כך שאת השוקולד שהם יקבלו הם יוכלו להביא לעבודה וכך להתרכז במטלות שלהם באופן טוב יותר. גם כאן מדובר במתנה אסטרטגית למדי עבור בעל העסק.

 

5. משהו לטייל איתו ישראלים אוהבים לצאת פיקניקים, לעשות על האש או פשוט לצאת לטייל עם החברים או עם המשפחה. אפשר להביא להם צידנית, מזוודה, תיק כלשהו לטיול כגון תיק גב ואף אוהל קומפקטי מתקפל. מתנות שכאלו הן בהחלט מועילות, ובפרט כשנזכרים שאנחנו רגע לפני שמתחיל להיות ממש נעים ונחמד בחוץ.

 

להצעות ופרטים נוספים טל. 03-6546000   [email protected]