האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק

5 מתנות לעובדים שתמיד כיף לקבל לראש השנה

חזרה

האמת היא שבאופן כללי, תמיד כיף לקבל מתנות לראש השנה. זה גורם לנו להרגיש חשובים, מוערכים ונאהבים. זה מעניק לנו את התחושה שאנחנו אף פעם לא לבד. זה נוגע בנקודות הרגישות ביותר שלנו כבני אדם ומרים את המתג של הרגש. דווקא בעולם הצרכני שבו אנו חיים, אנו סבורים שהעניין המרכזי במתנה איכותית הוא תשומת הלב המרוכזת שהיא נותנת למי שמקבלים אותה, ואולי אף יותר מהפרקטיקה עצמה. במקום מתנה שלא אומרת דבר, אין לה עלילה או פסקול וכמוה הם ראו כבר הרבה - מוגשת להם מתנה אחרת. אחרי שכל המתוק כבר נאכל, הם נותרים עם זיכרון נפלא של רגע מזוקק של תשומת לב, חיבה ואהבה.

לא חסרות סיבות להעניק מתנות לאנשים שמסביבנו. אפילו אם זה לא נוהג אצלכם במשפחה, בין החברים או אף בין העמיתים בעבודה, זה מספק ומעשיר לעשות טוב לאדם אחר. גם עבורכם, גם עבורו. זה אף יותר מפתיע כשאותו אדם לא מצפה כלל לקבל מכם מתנה. אם אתם רוצים לומר תודה, לבקש סליחה או סתם להגיד: תודה על שאתה, המתנות המתוקות שלנו הן דרך מופלאה לעשות את זה, במיוחד בראש השנה.

מתנה לשי ולדורון

אחת האפשרויות למתנה מיוחדת לראש השנה ניתן למצוא בסט הגלויות לחג שלנו. מדובר בגלויות "כמו של פעם", אבל הן ממש מתאימות לעכשיו, כי יש דברים שהם פשוט יפים ואי אפשר לתחום אותם בזמן. הגלויות הללו טובות בלהיות יפות ואסתטיות ומעולות בהעברה של תחושות אותנטיות של פעם. תחושות של משהו פשוט, טהור ואמיתי. אז מצוירים בהן יונים ושובכים, ילדות שקוראות ספר, דוור שמחלק מכתבים ואיכר או גנן שמשקה פרחים. כמו פעם. תראו כמה זה יפה.

               

משהו קטן וטוב

אפשרות נוספת נקראת "קופסא מתוקה" וגם הפעם מדובר בפשטות מתוקה, טהורה ונעימה. האדם שתבחרו להעניק לו את המתנה יקבל זוג קופסאות עם מתוק לבחירה. האפשרויות כוללות עוגיות ורודות עם מסרים אופטימיים, חליטות תה, נוגט מצופה שוקולד עם שברי שקדים, גרנולה או ערוגות גינה לבחירה. להלן הקופסא המתוקה.

אריזה משפחתית

כל חג באשר הוא עומד בראש ובראשונה בסימן של משפחה. האנשים שחולקים איתנו גנים, ואם לא גנים, אז הרבה סיפורים, מחלוקות ואהבה. המארז כולל יין אדום יבש קברנה – שיראז, או יין לבן – אמרלד ריזלינג, זוג צנצנות עם משהו מתוק לבחירתכם – שוקולד, נשיקות מרנג, קרמל קקאו או מרמלדת דבש ובנוסף מסגרת לתמונה שבתוכה ממתינה גלויה חגיגית לחג. כל המארז הנפלא הזה ארוז במארז צלופן בתוך סלסלה. "משפחתיות מתוקה" מחכה לכם בקישור הבא.

שוקולד בחזקת שוקולד 

מתנה נוספת מבית היוצר שלנו נקראת "שוקולד, שוקולד, שוקולד". תופתעו לשמוע שלמרות הכותרת, היא בכלל עוסקת בשוקולד. הנמען של המתנה יזכה לקבל 3 קופסאות מעוצבות עם פינוק שוקולדי שונה בכל אחת. באחת הוא יקבל פולי קפה בציפוי שוקולד מריר שמשלימים טוב כל כוס קפה, בשנייה הוא יקבל שוקולד בצורת לבבות שמשלים טוב כל רגע ביום, ובשלישית הוא יקבל ביסקוויט בציפוי שוקולד חלב, שמשלים טוב כל רגע שבו רוצים לנשנש משהו מתוק. הנה זה פה.

ואם תרצו לקבל אריזה גדולה במיוחד של שוקולד לדברים גדולים השנה תוכלו לקבל את המוצר הבא 

כיד הדמיון הטובה

דמיון הוא אולי האלמנט החשוב ביותר בכל מתנה, ביחד עם חשיבה, ופעמים רבות יש השקה בין השניים. אז יש לנו מארז נוסף שנקרא "דמיון והשראה" וכולל שתי צנצנות זכוכית שניתן להשתמש בהן שוב ושוב, ומגיעות עם עוגיות מצופות שוקולד חלב ושוקולד חלב ממולא בצורת כוכבים, ובנוסף גם מסגרת לתמונה שניתן לתלות על הקיר ובתוכה משפט מלא השראה לחיים. כל זה ארוז בקופסא מרובעת בצבע שמנת.

מה עוד? עוד הרבה. צרו קשר איתנו ב-"נשיקה ראשונה" ותוכלו להעניק לנו את ההזדמנות לקבל סיפוק רב מלהתאים לכם מתנה אישית עם מסר אישי.  להזמנות ופרטים נוספים  03-6546000 . [email protected]