האתר מיועד לקהל העסקי.
סמוך לחגים תהיה מכירה לקהל הפרטי, ניתן להתעדכן בעמוד הפייסבוק

3 דברים שחייבים לדעת על מתנות לפסח לעובדים

חזרה

חג האביב הוא חג של התחלות חדשות, שמחה רבה ואווירה משפחתית. חג הפסח הוא חג מרכזי בתרבות הישראלית ובהתאם לכך מתנות לפסח לעובדים ניתנות בכל מקום עבודה. הבחירה של רוב המעסיקים היא תלושים לחג יחד עם מארז מתנה חגיגי ומיוחד. כאן תוכלו לקבל מידע שימושי לבחירה נכונה של מארזי מתנה שכיף לקבל וכיף לתת, מארזים מיוחדים ומושקעים.

מה המתנה שבחרתם לתת לעובדים מספרת עליכם?

חג הפסח מוכר כחג בו נהוג להביע הערכה והוקרה כלפי האנשים החשובים לנו והאהובים עלינו. הבעת תודה והערכת כלפי העובדים מתבצעת תוך מתן שי לחג. על מנת להביע את הערכתם לעובדים בצורה הטובה ביותר כדאי להקפיד על מתן המתנה באופן אישי לכל עובד. על המתנה אותה בחרתם לחלק לעובדים להיות הולמת מבחינת שווי ומבחינת עיצוב. מתנות חג מושקעות לעובדים מציגות אתכם המעסיקים באור חיובי, בעוד מתנות זולות ופחות מושקעות מציגות אתכם באור שלילי.  

איך העובדים בוחנים את המתנה לחג?

השוואה בין מתנות החג נהוגה בין עובדים במקומות עבודה שונים. כיום כאשר ברוב מקומות העבודה כבר נהוג מתן תלושי קנייה כשי לחג, ההשוואה היא בין הסכומים ובין המתנות הנלוות. אם אתם מעוניינים לתת לעובדים שלכם קצת יותר ולשפר בדרך את התדמית של החברה, תוכלו לעשות זאת בקלות תוך תוספת של מתנה מקורית המשמשת גם ברכת חג שמח.

איך אפשר להפוך את מתנת החג למיוחדת?

מתנות חג קטנות אך מיוחדות הן הדרך לשדרג את מתן תלושי החג לעובדים. את אותן מתנות חגיגיות ומיוחדות תוכלו לחלק גם לספקים וללקוחות החברה המובילים. המתנות אינן יקרות, סמליות וחגיגיות. אתם תופתעו לגלות אלו מארזי חג מיוחדים ומושקעים אפשר להזמין במחירים שווים לכל כיס. הפריטים המרכיבים את המארזים כולם פשוטים אך איכותיים ומעוצבים. ההשקעה בפרטים הקטנים בכל מארז היא זו שהופכת גם סט של צנצנות ממתקים או צנצנות ממרחים מלוחים למארז חג חגיגי ויוקרתי, מארז שכיף לקבל ולהבית הביתה למשפחה.

ההשקעה שלכם כמעסיקים בבחירת מארזי מתנה מרשימים במראה יוקרתי היא השקעה בתדמית של העסק. יש לכם הזדמנות למתג את העסק, לשפר את התדמית, להביע הערכה לעובדים ולאחל חג שמח עם סגנון ללקוחות. עם מארזי החג הנכונים אתם נראים טוב יותר.

מתנות לפסח לעובדים ברוח החג

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש מארזי חג יקרים ומפוארים, חשוב לזכור כי מארז כזה עלול לייצור רושם מתחנף או מתאמץ מידי. הבחירה הנכונה תהיה מארז מכובד, צנוע וחגיגי. מארז חג מושקע אינו בהכרח המארז היקר ביותר. דגש נוסף יש לשים על התאמת המארז לרוח החג. מארזים של מתוקים, תבלינים, שמן זית או כל מאכל אחר יש להרכיב רק ממוצרים כשרים לפסח עם עדיפות למוצרים ברוח החג.

ברשימת מתנות הפסח שכיף לקבל תוכלו למצוא מארזים של פרלינים וממתקים כשרים לפסח, מארזים של ממרחים איכותיים, מארזים של חרוסת ומפצח אגוזים לשולחן החג, מארז בקבוקי יין וגם מארז מעורר השראה של צמחי תבלין. כל המארזים חגיגיים, מרשימים, מושקעים ומעוצבים בסגנון יוקרתי.