אשר\י את תנאי השימוש

מתנות ממותגות (קד"מ) | מתנות לאירועי חברה וימי הולדת לעובדים | מתנות לחגים לעובדים


למיתוג ועיצוב מוצרים בכמויות ובהתאם לתקציב 

***מינימום הזמנה 100 יחידות***

ניתן ליצור קשר בטלפון 03-6546000 או במייל

firstkiss@firstkiss.co.il

 

 מתנות לקליטת ופרישת עובדים:

משלב הקליטה ועד עזיבתו, אתם פוגשים את העובד באינספור נקודות זמן, אישיות, תעסוקתיות ועוד. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לקליטת העובד או לפרישתו. מתנות של אמירת תודה מהלב, העלאת מוטיבציה, הצבת מטרות, איחולי התחלות חדשות ומתוקות והצלחה לתחילת הדרך בתחום המקצועי.

מוצרי קידום מכירות/  אירוע חברה/ Giveaway מתנות:

*מינימום הזמנה 100 יחידות*

כנס חברה הוא אירוע אידיאלי לשווק את העסק שלך. זו הזדמנות מעולה לחדש או ליצור את הקשרים שלך עם חברות אחרות. מתנה בעלת ערך מוסף של תרומה לקהילה, עם מסר מתואם אישית, שאי אפשר לשכוח - יכולה לעודד את יצירת הקשרים בין החברות ולחזק את הרושם הטוב והמוניטין שלך. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאירועים מסוג זה, מתנות עם מסרים של התחלות חדשות ומתוקות, הצלחה לתחילת הדרך בתחום המקצועי, שיתוף פעולה פורה, מסרים חיוביים עם טעם טוב של התחלות "אופטימיות"/ "שפע" וכדומה.

גיבוש צוותי עבודה/ שיווק פנימי/ אירועי מיזנק תחילת וסוף שנה:

*מינימום הזמנה 100 יחידות*

אירועי חברה פנימיים יכולים להוות הזדמנות מצויינת לגבש את צוות העובדים, להראות שהחברה בה הם מועסקים משקיעה משאבים בכדי לתת להם תחושה של שייכות ואווירה טובה. אנחנו בנשיקה ראשונה עיצבנו מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאירועים מסוג זה. מתנות עבור עובדים עם מסרים שבונים תדמית חיובית של חברה בעיניי העובד ומעודדים מוטיבציה, תחושת מחוייבות, אווירה אופטימית ותחושה שהחברה מעריכה את עבודתם עם מסרים כמו "הזדמנות להגיד תודה" / "פשוט תודה" וכדומה.

מתנות לחגים:

בלוח השנה של כולנו יש חגים ומועדים שכולנו חוגגים ביחד, בין אם זה ראש השנה או חג השבועות ואפילו ט"ו באב. זו הזדמנות מעולה להעניק לעובדים שלכם מתנה חגיגית, עם מסר ייחודי ותשומת לב אישית. אנחנו בנשיקה ראשונה מעצבים במיוחד עבורכם מתנה ייחודית ומקורית, לכל נקודת ציון, המותאמת למסרי הארגון ולתקציב. בנוסף, יש לנו מוצרי מדף יצירתיים שמהם אתם יכולים לקבל השראה לבקשה האישית שלכם.

אתם מוזמנים לאתגר אותנו! 

 

וקצת על נשיקה ראשונה מזווית אחרת - לסרטון לחצו כאן